صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1395-10-6 - 17:19:44
 


  چاپ        ارسال به دوست

ترجمه و انتشار کتاب«تحلیل و اتوماسیون سیستم های توزیع» به همت توزیع برق تهران بزرگ

کتاب«تحلیل و اتوماسیون سیستم های توزیع» به همت دفتر تحقیقات شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، با همکاری متخصصان بخش صنعت و دانشگاه ترجمه و منتشر شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، این کتاب با مشارکت خانم عاطفه پورشفیع از همکاران شاغل در معاونت شمالغرب این شرکت و دو تن از اعضای علمی دانشگاه آزاد اسلامی از روی کتاب معتبری با همین عنوان، نوشته J.M. Gers؛ ترجمه شده است.

این کتاب به تجزیه و تحلیل سیستم های توزیع با استفاده از مجموعه ای از تکنیک ها در راستای شبیه سازی و بهینه سازی شبکه پرداخته و یک راهنمای کاربردی برای کارشناسان صنعت، دانشجویان و پژوهشگران جهت آشنایی با ساختار شبکه های توزیع برق و الزامات و پیش نیازهای اتوماسیون می باشد.

گفتنی است کتاب تحلیل و اتوماسیون سیستم های توزیع شامل دوازده فصل و در برگیرنده عناوینی چون شبکه هوشمند، توابع اتوماسیون توزیع، بازآرایی سیستم های توزیع، تحلیل هارمونیکی ، حفاظت مدرن سیستم های توزیع و مفاهیم مشارکت در سیستم های برق قدرت می باشد که در 300 نسخه منتشر شده است.٠٦:٤٥ - سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٥٩٨    /    تعداد نمایش : ١٣٢٥خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال