اخبار شرکت
توزیع برق
برنامه های فرهنگی متنوعی در حوزه مدیریت مصرف انرژی، ویژه ماه مبارک رمضان، به همت نیروهای بسیجی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در دست اجرا است.
1398/3/5
نظارت بر مصرف برق ادارات پایتخت به منظور جلب همکاری دستگاه های اجرایی شهر تهران در راستای کاهش مصرف برق به ویژه در ساعات اوج مصرف، در نشست کمیته عالی مدیریت مصرف و کاهش پیک 98 شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، مورد تاکید قرار گرفت.
1398/3/1
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، به مناسبت اول خردادماه؛ روز بهره وری و بهینه سازی مصرف، بر اهمیت استفاده موثر و مطلوب از امکانات، سرمایه، نیروی انسانی و فرصت های موجود، در راستای دست یابی به بهره وری هرچه بیشتر در تولید و بهینه سازی مصرف انرژی به عنوان یکی از مهم ترین اصول شکوفایی اقتصاد کشور، تأکید کرد.
1398/3/1
مدیران و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، تلاش و فعالیت دوچندان و جهادی را به منظور اجرای کامل برنامه های کاهش پیک و گذر از تابستان سال جاری، در دستورکار قرار دادند.
1398/3/1
کاهش مراجعه حضوری شهروندان پایتخت به مناطق برق و دسترسی آسان به تمامی خدمات از منزل یا محل کار، از جمله اهدافی است که شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، با توسعه خدمات الکترونیک، در دستور کار قرار داده است.
1398/2/30
با توجه به اهمیت کنترل مستمر و هماهنگ پیک سال جاری، هفتمین نشست کمیته عالی مدیریت مصرف و کاهش پیک سال 98، برگزار شد.
1398/2/29
آرشیو اخبار
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال