اخبار شرکت
با اقدامات انجام شده به منظور بهسازی تجهیزات و تاسیسات و کاهش قابل توجه تلفات شبکه توزیع برق در پایتخت، میزان پایداری شبکه برق تهران، افزایش قابل ملاحظه ای داشته است.
1399/5/13
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد امسال هیچگونه خاموشی برنامه ریزی شده ای در پایتخت نداشته‌ایم و اشکالات کوتاه مدتی که گاها پیش می‌آید به دلیل افزایش دمای هوا و مصرف بیش از حد برق است.
1399/5/9
با همکاری قابل تقدیر مشترکان تهرانی ساکن در مناطق 10 و 12 تهران و تلاش کارکنان مناطق برق سهروردی و مولوی، این دو منطقه در هفته سوم تیرماه به عنوان مناطق برتر پایتخت در مدیریت مصرف برق، شناخته شدند.
1399/5/8
منطقه برق نیاوران با مساحتی حدود 57 کیلومتر، مناطق 1 و 4 شهرداری را تحت پوشش قرار داده و به 165 هزار مشترک خدمت رسانی می کند و در بررسی های به عمل آمده در هفته دوم تیرماه، همزمان با منطقه برق سینا به عنوان یکی از مناطق کم مصرف در تهران بزرگ شناخته شدند. در همین راستا با "افشین طوسی" مدیر منطقه برق نیاوران در خصوص مسائل کاری و چالش های پیش رو منطقه به گفتگو نشستیم.
1399/5/6
به دنبال ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، شایسته تقدیر ویژه شناخته شد.
1399/5/5
مشترکان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، می توانند بدون مراجعه به مناطق برق، قبض برق خود را در تارنمای این شرکت، مشاهده و چاپ کنند.
1399/5/5
مجموعه اخبار
طرح پویش
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال