صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

نشست مشترک شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و شهرداری منطقه 17 تهران

در نشست مشترک مقامات ارشد شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و شهرداری منطقه 17 تهران که با حضور مدیرکل حراست وزارت نیرو برگزار شد، جزئیات طرح بزرگ نوسازی شبکه هوایی توزیع برق این منطقه از پایتخت، مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ در این نشست که با حضور حمید محسنی؛ مدیر کل حراست وزارت نیرو، حسین صبوری؛ مدیرعامل توزیع برق تهران بزرگ، محمود کلهری؛ شهردار منطقه 17 تهران، مدیر منطقه برق رودکی و دبیران شورایاری های منطقه 17 تهران برگزار شد، جزئیات طرح بزرگ نوسازی شبکه هوایی توزیع برق این منطقه از پایتخت، مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش؛ این طرح در راستای تکریم حقوق مشترکان، افزایش ضریب پایداری شبکه و بهبود ارائه خدمات در حوزه برق، افزایش ایمنی شهروندان، زیباسازی محیط شهری و رفع موانع تردد شهری، برنامه ریزی شده و با اجرای کامل آن بیش از 700 پایه نگهدارنده قدیمی شبکه توزیع برق، تعویض و ضمن جایگزینی شبکه سیمی با کابل خودنگهدار، کابل های انشعاب مشترکان نیز، اصلاح و ساماندهی خواهد شد.

شایان ذکر است در این نشست، سایر فعالیت های مشترک این دو دستگاه اجرایی با هدف بهبود و توسعه روابط متقابل و بهسازی راهکارهای ارائه خدمات به شهروندان تهرانی نیز مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

 

محمدعلی منصوری-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٥:٤٩ - 1399/03/11 عدد : ١٠٩٥ تعداد نمایش : 266
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال