صفحه اصلي > خبر 
بروز رسانی: 1398-7-8 - 15:34:19
 


  نسخه چاپي    ارسال به دوست 

ساعت زمین؛ دعوت ازمشترکان برق پایتخت برای کاهش یک ساعته مصرف انرژی

مشترکان برق پایتخت با پیوستن به رویداد جهانی ساعت زمین از طریق کاهش مصارف غیرضروری برق از ساعت 20 و 30 دقیقه تا 21 و 30 دقیقه شنبه، نهم فروردین ماه 1399 همراهی خود را با جامعه جهانی در کاهش مصرف انرژی و مبارزه با گرمایش کره زمین اعلام خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ نهم فرودین ماه 1399 مصادف با آخرین شنبه ماه مارس میلادی، چهاردهمین  سالی است که ساکنان کره زمین در راستای جلب نظر جهانیان به منظور مبارزه با گرمایش این کره خاکی و تغییرات اقلیمی و پاسداشت محیط زیست، در حرکتی هماهنگ به مدت یک ساعت مصرف برق خود را کاهش خواهند داد.

در همین راستا، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مشرکان خود دعوت می کند با کاهش مصارف غیرضروری برق از ساعت 20 و 30 دقیقه تا 21 و 30 دقیقه امشب، شنبه، نهم فروردین ماه، با پیوستن به این حرکت جهانی، همگام و همصدا با سایر ملل به کاهش تولید آلاینده های زیست محیطی و ترویج فرهنگ استفاده بهینه از انرژی و جلوگیری از تغییرات اقلیمی کمک کنند.

گفتنی است؛ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز با خاموش کردن تمامی روشنایی های غیرضروری ساختمان های اداری فعال خود در این ساعات، در رویداد جهانی ساعت زمین مشارکت خواهد داشت.

 

 

محمدعلی منصوری-روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

 

 


١٨:٢٥ - 1399/01/09 عدد : ١٠٦٣ تعداد نمایش : 640
امتیازدهی

خروج
سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال